Mrówka Kolbuszowa w Soter Cup 2013

Dnia 03 marca 2013 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara w Kolbuszowej odbył się turniej futsalu firm i instytucji  gminy Kolbuszowa SOTER CUP 2013. Organizatorem turnieju była firma SOTER Group z Kolbuszowej. W zawodach udział wzięło 16 drużyn głównie z Kolbuszowej  tj. Koltex, Fin, Walor, PZPN, Policja, Gmina, Auto-Serwis, Uniwersytet, Wienerberger, Mrówka, Piekarnia W&M-ka, Soter, Kis, EMG,Orlen i WUP.   Turniej rozpoczęła drużyna PSB Mrówka i Wienerberger Kupno. Ten mecz zakończył się remisem 2:2 i była to dopiero rozgrzewka dla niebieskiej drużyny. Później było już tylko lepiej, następne mecze PSB Mrówka Kolbuszowa wygrała znaczną przewagą.
W meczu finałowym z PZPN Mrówka zremisowała 3:3.Ostatecznie  po  dogrywce w karnych drużyna mrówki przegrała dwoma punktami i zajęła II miejsce. Wyniki turnieju były następujące:

1 miejce PZPN

2 miejsce PSB Mrówka

3 miejsce  Firma ENG

4 miejsce Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie

Celem turnieju była integracja firm oraz instytucji. Firma SOTER Group  jak i wszystkie firmy biorące udział w turnieju przygotowały drobne upominki dla dzieci, zawodników oraz ich rodzin. Nagrodę ufundowaną przez PSB Mrówka wręczała nasza maskotka, która cieszyła się dużą popularnością i była licznie oblegana przez dzieci. Puchar za zajęcie 2 miejsca w turnieju z rąk prezesa firmy Soter odebrał Stanisław Korzępa. Królem strzelców został Rafał Korzępa z PSB Mrówka Kolbuszowa. Turniej zakończyło pamiątkowe zdjęcie  finałowych drużyn.

(kliknij zdjęcie aby powiększyć)

Więcej zdjęć można zobaczyć  tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.